KONST / Litografier / Litografi 16034140
nr 1603 4140
Litografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, rast. Signerad, numrerad 11/160, daterad -75. Bildmått: 58x70 cm, yttermått inklusive ram: 66x77 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:18:39
2/3 19:02:19